فوریه 26, 2021

بارسلونا منچستر یونایتد

اینفوگرافی : بارسلونا – منچستریونایتد

در انتظار نبردی جذاب و تماشایی. نیوکمپ از یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های دنیا پذیرایی می‌کند و امیدوار است این بار وقتی سوت پایان بازی به صدا در می‌آید، طرف خوشحال قضیه، بیش از 92 هزار هوادار کاتالانی حاضر در ورزشگاه باشند. برخلاف اتفاقی که سه سال است رخ می‌دهد و بارسا پشت در یک چهارم می‌ماند.
دومان تیپس – تیم‌های بارسلونا و منچستریونایتد در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

مشخصات بازی

زمان بازی | سه شنبه، 27 فروردین 98 برابر با 16 آوریل 2019

ساعت | 23:30

محل برگزاری بازی | ورزشگاه نیوکمپ

داور بازی | فلیکس بریش

پیش بازی


یکی از شیک ترین و کلاسیک ترین دوئل‌های فوتبال اروپا در نیوکمپ. دو تیم ریشه دار و پرهوادار بارسلونا و منچستریونایتد برای تعیین تیم صعودکننده به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در شرایطی متفاوت رو به روی هم قرار می‌گیرند. از یک سو تیم میزبان خیالش را بابت قهرمانی در لالیگا تا حدود زیادی راحت کرده و در بازی میان هفته نیز به تمام بازیکنان اصلی اش استراحت داد؛ به فینال کوپا دل ری رسیده و برای فتح سومین سه گانه‌اش خیز برداشته است. اما از سوی دیگر تیم سولسشر در لیگ برتر شانس قهرمانی ندارد و کار بسیار پیچیده‌ای هم برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارد. وضعیت به گونه‌ای بود که اوله نتوانست در بازی این هفته مقابل وست هم به ترکیب اصلی‌اش استراحت بدهد و به سختی توانست با درخشش پوگبا از سد چکش‌ها بگذرد. روی کاغذ با توجه به کیفیت فردی بازیکنان و به خصوص نتیجه بازی رفت، بارسا شانس بیشتری برای صعود به جمع چهار تیم پایانی دارد اما به قول دنی آلوز، تاریخ رقیب همیشه مقابل شما قد علم می‌کند. یونایتد تیمی نیست که به راحتی شکست را بپذیرد و مطمئنا به نیوکمپ می‌رود تا درست مثل کاری که در تورین و پارک ده پرنس کرد، دوباره بردی را به دست بیاورد که کسی قبل از بازی فکرش را نمی‌کرد. یونایتد در این بازی ماتیچ را دوباره در اختیار خواهد داشت. منچستر از سال 2011 تاکنون به نیمه نهایی نرسیده و از آن سو بارسا نیز سه سال است با سه شکست تحقیرآمیز، از رسیدن به این مرحله بازمی‌ماند. بدون شک حذف بارسا به یک زلزله در این باشگاه منجر خواهد شد چون کسی دیگر تحمل یک ناکامی را ندارد.

غایبان بازی
تیم میزبان در این بازی رافینیا و فرمائلن را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.
تیم میهمان هم آندر هررا و آنتونیو والنسیا را به دلیل مصدومیت و لوک شاو را هم به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

نتایج هفت بازی آخربارسلونا و منچستریونایتد

بهترین بازیکنان دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا

تیمبهترین بازیکن (امتیاز هواسکورد)بهترین گلزنبهترین پاسور گل
بارسلونامسی (8.64)مسی (8)مسی، سوارز و آلبا (3)
منچستریونایتدفلینی (7.1) و اسمالینگ (7.01)لوکاکو، پوگبا و رشفورد (2)یانگ (1)

نکات آماری بازی بارسلونا منچستریونایتد

بارسلونا در 9 بازی اخیرش در لیگ قهرمانان اروپا شکست نخورده است.

پیش بینی نتیجه بازی از سوی هواسکورد
باسلونا 2-0 منچستر یونایتد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *